O nás

O nas - O nás

Tyto stránky jsou domovem pro všechny obdivovatele labradorského retrívra. Ne náhodou si toto krásné psí plemeno získalo srdce chovatelů po celém světě. Příspěvky na našich stránkách představí pozitivní i negativní aspekty soužití člověka s labradorským retrívrem.

Čemu se tyto stránky věnují

Hlavním cílem tohoto webu je popsat chov labradorského retrívra. O jaké plemeno se jedná, a odkud k nám přišlo. Pokud porozumíme kořenům chovu labradorského retrívra, pomůže nám to lépe porozumět jeho nárokům.

Stránky se také věnují krátkému představení kynologických klubů, které se věnují labradorskému retrívrovi. Těch je u nás poměrně hodně, a je velká šance, že jedna z nich je i blízko vás. Využijte všech možností, které kynologické kluby nabízejí. Není lepší pocit, než na soutěžích sbírat ocenění za ukázkově vycvičeného psa.

V neposlední řadě je zde možné najít praktické tipy a rady, které pomohou s výchovou psa od štěněte. Díky praktickým radám si budete společné chvíle s labradorským retrívrem užívat bez zbytečných starostí. Pokud by přece jen nějaká otázka zůstala nezodpovězená, neváhejte využít kontaktní formulář pro zaslání dotazů a připomínek.